Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 13.09.2021 - 14:57, Güncelleme: 13.09.2021 - 14:57

Vali Arslantaş’a Ahilik Haftası ziyareti

 

Vali Arslantaş’a Ahilik Haftası ziyareti

Vali Ali Arslantaş,ın Ahilik Haftası’nda ziyarette bulunan kutlama komitesini kabul etti.
Ziyaretleri nedeniyle heyete teşekkür eden Vali Arslantaş, Yılın Ahisi Mehmet Yılmaz'ın şahsında ahilik geleneğini, kültürünü devam ettiren, yaşatan tüm esnaf ve zanaatkarların ahilik haftasını kutladı. Hafta kapsamında yapılacak etkinliklerle ilgili Vali Arslantaş'a bilgiler verilen ziyarette, Ticaret İl Müdürü Aylin Sacide Cankar, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Metin Sipahi, Esnaf Odası Başkanı Nevruz Gökçüoğlu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Durmuş Ceylan, Yılın Ahisi Mehmet Yılmaz yer aldı.
Vali Ali Arslantaş,ın Ahilik Haftası’nda ziyarette bulunan kutlama komitesini kabul etti.

Ziyaretleri nedeniyle heyete teşekkür eden Vali Arslantaş, Yılın Ahisi Mehmet Yılmaz'ın şahsında ahilik geleneğini, kültürünü devam ettiren, yaşatan tüm esnaf ve zanaatkarların ahilik haftasını kutladı.

Hafta kapsamında yapılacak etkinliklerle ilgili Vali Arslantaş'a bilgiler verilen ziyarette, Ticaret İl Müdürü Aylin Sacide Cankar, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Metin Sipahi, Esnaf Odası Başkanı Nevruz Gökçüoğlu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Durmuş Ceylan, Yılın Ahisi Mehmet Yılmaz yer aldı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.