Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Anasayfa Vali Arslantaş TOKİ alanında Bu haber 265 kez okundu.
Haber Girişi: 18.08.2021 - 14:20, Güncelleme: 18.08.2021 - 14:20

Vali Arslantaş TOKİ alanında

 

Vali Arslantaş TOKİ alanında

Vali Ali Arslantaş’ın Bozkurt Mahallesi TOKİ Konutları alanında devam eden çevre düzenleme çalışmalarını yerinde incelediği açıklandı;
İş yeri girişleri ile kaldırımlar arasındaki kot farkının çözüme kavuşturulması amacıyla belediye ve TOKİ teknik ekiplerinin ortak çalışma yapması ve konutların bir an evvel hak sahiplerine teslim edilmesi gerektiğini ilgililere ileten Arslantaş yapılan konutların Burdur'a hayırlı olmasını temenni etti. İncelemeler sırasında Vali Arslantaş'a Burdur Milletvekilleri Sayın Bayram Özçelik, Sayın Mehmet Göker, Belediye Başkanı A.Orkun Ercengiz ve İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık eşlik ettiler.      
Vali Ali Arslantaş’ın Bozkurt Mahallesi TOKİ Konutları alanında devam eden çevre düzenleme çalışmalarını yerinde incelediği açıklandı;

İş yeri girişleri ile kaldırımlar arasındaki kot farkının çözüme kavuşturulması amacıyla belediye ve TOKİ teknik ekiplerinin ortak çalışma yapması ve konutların bir an evvel hak sahiplerine teslim edilmesi gerektiğini ilgililere ileten Arslantaş yapılan konutların Burdur'a hayırlı olmasını temenni etti.

İncelemeler sırasında Vali Arslantaş'a Burdur Milletvekilleri Sayın Bayram Özçelik, Sayın Mehmet Göker, Belediye Başkanı A.Orkun Ercengiz ve İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık eşlik ettiler.

 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.