Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Anasayfa Su yönetimi toplandı Bu haber 945 kez okundu.
Haber Girişi: 04.11.2021 - 17:44, Güncelleme: 04.11.2021 - 17:44

Su yönetimi toplandı

 

Su yönetimi toplandı

Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu ve Havza Yönetimi Merkez Kurulu Toplantıları karar tutanağı yayınlandı;
17.11. 2021 tarihinde Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Salih Metin başkanlığında 20/03/2012ztarihi ve 28239 sayılı Resmi Gazetede yayanılanan 2012/7 sayılı Başbakanlık genelgesi ile teşkil edilen Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu’0nun 6. Toplantısı ile 17/10/2012 tarihli ve 28444 sayılı Resmi Gazete’de “Havza yönetim planlarının hazırlanması, uygulanması, takibi yönetmeliği” ile ihdas edilen “Havza Yönetimi Merkez Kurulu’nun 3. Toplantısı 21 kurum/kuruluşun temsilcisi ile gerçekleştirilmiştir. Toplantıda aşağıda yer alan kararlar alınmıştır. • Küçük Menderes, Burdur ve Kuzey Ege Havzaları için hazırlanan havza yönetim planlarının onaylanarak uygulanmasına oy birliği ile karar verilmiştir. • Gediz ve Küçük Menderes Havzaları için hazırlanan su tahsisi planları uygun görülmüş ve Tarım Orman Bakanı’nın onayına sunulmasına karar verilmiştir • Akarçay, Aras, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz, Burdur, Büyük Menderes, Ceyhan, Doğu Akdeniz, Gediz, Kızılırmak, Kuzey Ege, Küçük Menderes Sakarya ve Susurluk Havzaları için hazırlanan taşkın yönetim planlarının onaylanarak uygulanmasına oybirliği ile karar verilmiştir. • Antalya, Asi, Batı Akdeniz, Burdur, Büyük Menderes, Ceyhan, Doğu Akdeniz, Fırat, Dicle, Gediz, Kuzey Ege Küçük Menderes, Seyhan ve Van Gölü Havzaları  için hazırlanan kuraklık yönetim planlarının onaylanarak uygulanmasına oy birliği ile karar verilmiştir. Haber merkezi
Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu ve Havza Yönetimi Merkez Kurulu Toplantıları karar tutanağı yayınlandı;

17.11. 2021 tarihinde Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Salih Metin başkanlığında 20/03/2012ztarihi ve 28239 sayılı Resmi Gazetede yayanılanan 2012/7 sayılı Başbakanlık genelgesi ile teşkil edilen Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu’0nun 6. Toplantısı ile 17/10/2012 tarihli ve 28444 sayılı Resmi Gazete’de “Havza yönetim planlarının hazırlanması, uygulanması, takibi yönetmeliği” ile ihdas edilen “Havza Yönetimi Merkez Kurulu’nun 3. Toplantısı 21 kurum/kuruluşun temsilcisi ile gerçekleştirilmiştir.

Toplantıda aşağıda yer alan kararlar alınmıştır.

• Küçük Menderes, Burdur ve Kuzey Ege Havzaları için hazırlanan havza yönetim planlarının onaylanarak uygulanmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

• Gediz ve Küçük Menderes Havzaları için hazırlanan su tahsisi planları uygun görülmüş ve Tarım Orman Bakanı’nın onayına sunulmasına karar verilmiştir

• Akarçay, Aras, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz, Burdur, Büyük Menderes, Ceyhan, Doğu Akdeniz, Gediz, Kızılırmak, Kuzey Ege, Küçük Menderes Sakarya ve Susurluk Havzaları için hazırlanan taşkın yönetim planlarının onaylanarak uygulanmasına oybirliği ile karar verilmiştir.

• Antalya, Asi, Batı Akdeniz, Burdur, Büyük Menderes, Ceyhan, Doğu Akdeniz, Fırat, Dicle, Gediz, Kuzey Ege Küçük Menderes, Seyhan ve Van Gölü Havzaları  için hazırlanan kuraklık yönetim planlarının onaylanarak uygulanmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

Haber merkezi

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve burdurgazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.