Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 18.08.2021 - 14:14, Güncelleme: 18.08.2021 - 14:14

Plastik Cerrahi Uzmanı Elmas Antalya’da yeni klinik açtı

 

Plastik Cerrahi Uzmanı Elmas Antalya’da yeni klinik açtı

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanımız Feridun Elmas, Burdur Devlet Hastanesi’nde yaklaşık 2 yıldır sürdürdüğü görevinden 1 Temmuz tarihi itibariyle ayrıldı.
Tercihini serbest çalışma yönünde yapan Plastik Cerrahi Uzmanı Feridun Elmas, iki hafta önce Antalya’da yeni kliniğini açtı. Burdur Devlet Hastanesi’nde önemli çalışmalara imza atan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Feridun Elmas, iki yıllık görev süreci boyunca 400’den fazla anestezi, 1700’den fazla lokal anestezi ameliyatları yaptı ve binlerce hastayı muayene etti. Kendisiyle yaptığımız görüşmede, Burdur’da çok iyi biriktirdiğini, Burdur halkını çok sevdiğini, görev süresi boyunca iyi bir izlenim bırakmak için elinden gelen bütün çabayı gösterdiğini söyledi. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Feridun Elmas gazetemize yaptığı açıklamada; “Yaklaşık iki senedir huzurla, mutlulukla çalıştığım hastahanemden ayrılmış bulunuyorum. Pandemiye rağmen 2 yılda 400’den fazla anestezi, 1700’den fazla lokal anestezi ile ameliyatlar yapmış ve binlerce hasta muayene ettim. Mesleğimi en iyi şekilde yapmaya çalışmanın vicdani rahatlığında, bu şehrin emeğini üstünde hissetmiş biri olarak söylüyorum; ait olma duygusunu sor özümser insan. Buraya ait olambilmenin sevinci ve bu güzel şehrin naif, neşeli insanlarını tanıyabilmenin gururunu yaşıyorum. Her gelişimde, her ismi geçtiğinde yüzüme bıraktığı tebessüm aynı kalacak. Tüm Burdurluları yeni açtığım kliniğimde çay, kahve içmeye bekliyorum. Hoşçakalın.” Dedi. Hatice Dursun  
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanımız Feridun Elmas, Burdur Devlet Hastanesi’nde yaklaşık 2 yıldır sürdürdüğü görevinden 1 Temmuz tarihi itibariyle ayrıldı.

Tercihini serbest çalışma yönünde yapan Plastik Cerrahi Uzmanı Feridun Elmas, iki hafta önce Antalya’da yeni kliniğini açtı.

Burdur Devlet Hastanesi’nde önemli çalışmalara imza atan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Feridun Elmas, iki yıllık görev süreci boyunca 400’den fazla anestezi, 1700’den fazla lokal anestezi ameliyatları yaptı ve binlerce hastayı muayene etti.

Kendisiyle yaptığımız görüşmede, Burdur’da çok iyi biriktirdiğini, Burdur halkını çok sevdiğini, görev süresi boyunca iyi bir izlenim bırakmak için elinden gelen bütün çabayı gösterdiğini söyledi.

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Feridun Elmas gazetemize yaptığı açıklamada;

“Yaklaşık iki senedir huzurla, mutlulukla çalıştığım hastahanemden ayrılmış bulunuyorum. Pandemiye rağmen 2 yılda 400’den fazla anestezi, 1700’den fazla lokal anestezi ile ameliyatlar yapmış ve binlerce hasta muayene ettim. Mesleğimi en iyi şekilde yapmaya çalışmanın vicdani rahatlığında, bu şehrin emeğini üstünde hissetmiş biri olarak söylüyorum; ait olma duygusunu sor özümser insan. Buraya ait olambilmenin sevinci ve bu güzel şehrin naif, neşeli insanlarını tanıyabilmenin gururunu yaşıyorum. Her gelişimde, her ismi geçtiğinde yüzüme bıraktığı tebessüm aynı kalacak. Tüm Burdurluları yeni açtığım kliniğimde çay, kahve içmeye bekliyorum. Hoşçakalın.” Dedi.

Hatice Dursun

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.