Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 13.09.2021 - 15:00, Güncelleme: 13.09.2021 - 15:00

Özboyacı İlkokulu’nda İlköğretim Haftası Programı

 

Özboyacı İlkokulu’nda İlköğretim Haftası Programı

2021 - 2022 eğitim öğretim yılı dolayısıyla Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde çelenk sunma töreni düzenlendi.
Törenin ardından Özboyacı İlkokulu’nda İlköğretim Haftası açılışı yapıldı. İlköğretim Haftası Kutlama Programına katılan Vali Ali Arslantaş, yeni eğitim-öğretim yılında öğrencilerin heyecanına ortak oldu. Vali Arslantaş, 6 Eylül Pazartesi gününden itibaren sınıflarda sağlıklı eğitim-öğretim yapılabilmesi için her türlü önlemi aldıklarını belirterek yeni eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi. Fiziki mekanlar ve materyaller anlamında da eksik olmadığını dile getirdi. Vali Ali Arslantaş yeni eğitim öğretim yılıyla ilgili açıklamasında; “Yaklaşık 1,5 yıl intıkaya uğrayan eğitim öğrtetim sezonumuzun bu yıl kesintisiz devam etmesini arzuluyoruz. Öğretmenlerimiz aşılanma oranında %90’ı geçtiler. Birkaç sınıfımızda maalesef ara vermek durumunda kaldık ama genel itibariyle durumumuz çok iyi. 6 tane okulda güçlendirme çalışmaları devam ediyor. Bundan dolayı da birisi Gölhisar’da olmak üzere 4 okulda ikili öğretim var. 3 köy okulumuzda birleştirilmiş sınıfımız var. Ben sizlere bugün başladığınız eğitim hayatınızda üniversiteyi bitirene kadar başarılar diliyorum. “ dedi. Belediye BaşkanıAli Orkun Ercengiz’ de açıklamasında; “1,5 yıl aradan sonra yeniden sokaklar ve okul bahçeleri çocuk cıvıltılarıyla yeniden doldu. Bundan dolayı çok mutluyuz çokta memnunuz. Şehir olarak kovid-19’la mücadelede oldukça başarılı sayılabilecek bir noktadayız ama tedbiri elden bırakmayalım. Salgının büyümemesi ve çoğalmaması için gayretlerimizi devam ettirelim. Başta eğitim öğretim olmak üzere hayatımızın her alanında herhangi bir aksama olmadan hayat devam etsin. Sizlere başarılar diliyorum.” Dedi. İl Mill Eğitim Müdürü Erdem Kaya konuşmasında; “Uzun bir aradan sonra eğitim öğretime başladık. Bundan son derecede mutluyuz. Kovid- 19 salgını tedbirleri anlamında okullarımızın tüm maske, dezenfektan gibi ürünlerini teslim ettik. Görevlendirmelerimiz tamam. Hiçbir eksiğimiz yok. İhtiyaç halinde eksikleri tamamlama imkanımız var. Dolayısıyla eksiksiz olarak eğitim öğretime başladık. İnşallah eğitim kadromuzun güçbirliğiyle bu sene geçen yılın açığını kapatmak için uğraşacağız.”dedi. Hatice Dursun
2021 - 2022 eğitim öğretim yılı dolayısıyla Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde çelenk sunma töreni düzenlendi.

Törenin ardından Özboyacı İlkokulu’nda İlköğretim Haftası açılışı yapıldı.

İlköğretim Haftası Kutlama Programına katılan Vali Ali Arslantaş, yeni eğitim-öğretim yılında öğrencilerin heyecanına ortak oldu. Vali Arslantaş, 6 Eylül Pazartesi gününden itibaren sınıflarda sağlıklı eğitim-öğretim yapılabilmesi için her türlü önlemi aldıklarını belirterek yeni eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi. Fiziki mekanlar ve materyaller anlamında da eksik olmadığını dile getirdi.

Vali Ali Arslantaş yeni eğitim öğretim yılıyla ilgili açıklamasında;

“Yaklaşık 1,5 yıl intıkaya uğrayan eğitim öğrtetim sezonumuzun bu yıl kesintisiz devam etmesini arzuluyoruz. Öğretmenlerimiz aşılanma oranında %90’ı geçtiler. Birkaç sınıfımızda maalesef ara vermek durumunda kaldık ama genel itibariyle durumumuz çok iyi. 6 tane okulda güçlendirme çalışmaları devam ediyor. Bundan dolayı da birisi Gölhisar’da olmak üzere 4 okulda ikili öğretim var. 3 köy okulumuzda birleştirilmiş sınıfımız var. Ben sizlere bugün başladığınız eğitim hayatınızda üniversiteyi bitirene kadar başarılar diliyorum. “ dedi.

Belediye BaşkanıAli Orkun Ercengiz’ de açıklamasında;

“1,5 yıl aradan sonra yeniden sokaklar ve okul bahçeleri çocuk cıvıltılarıyla yeniden doldu. Bundan dolayı çok mutluyuz çokta memnunuz. Şehir olarak kovid-19’la mücadelede oldukça başarılı sayılabilecek bir noktadayız ama tedbiri elden bırakmayalım. Salgının büyümemesi ve çoğalmaması için gayretlerimizi devam ettirelim. Başta eğitim öğretim olmak üzere hayatımızın her alanında herhangi bir aksama olmadan hayat devam etsin. Sizlere başarılar diliyorum.” Dedi.

İl Mill Eğitim Müdürü Erdem Kaya konuşmasında;

“Uzun bir aradan sonra eğitim öğretime başladık. Bundan son derecede mutluyuz. Kovid- 19 salgını tedbirleri anlamında okullarımızın tüm maske, dezenfektan gibi ürünlerini teslim ettik. Görevlendirmelerimiz tamam. Hiçbir eksiğimiz yok. İhtiyaç halinde eksikleri tamamlama imkanımız var. Dolayısıyla eksiksiz olarak eğitim öğretime başladık. İnşallah eğitim kadromuzun güçbirliğiyle bu sene geçen yılın açığını kapatmak için uğraşacağız.”dedi.

Hatice Dursun

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.