Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 26.08.2021 - 18:18, Güncelleme: 26.08.2021 - 18:18

Milletvekili Özçelik; Senir suyu için görüşmeler devam ediyor

 

Milletvekili Özçelik; Senir suyu için görüşmeler devam ediyor

Ak Parti Milletvekili Bayram Özçelik, yaptığı açıklamayla Senir suyunun Burdur içme suyuna bağlanması için yoğun görüşmelerin devam ettiğini belirtti.
Milletvekili Bayram Özçelik konuyla ilgili açıklamasında; “Burdurumuzun şu an en önemli acil meselesi içme suyudur. Vatandaşlarımız hergün bizleri arayarak Burdur Belediyesi’nden çözüm üretilmesini beklediklerini ifade etmektedir. Belediyelerin öncelikli görevi olan içme suyunda Senir kurt İlyas mevkisindeki pompalarda Isparta DSİ Bölge Müdürlüğümüzün incelemeleri sonucunda yeterli suların olduğu tesbitleri yapılmıştır. İLBANK Genel Müdürü ile İlbank Bölge Müdürü ve İilbank Proje Daire Başkanı ile arka arkaya görüşmemiz sonrasında Burdur içmesuyu göl geçişi kapsamında, mevcut kuyuların pompaj logu ve alınan su örneklerinin su analizi yapılmıştır. Analiz sonuçlarına göre gerekli mühendislik değerlendirmeleri tesbit edilmiş, rapor verileri ve kuyularla ilgili gelen verileri değerlendirilmiştir. Analizler uygun, kuyulardan kaç litre su çekebilecek hesaplandı. Önümüzdeki hafta İlbank’tan teknik heyet gelerek GÖL ETRAFI GEÇİŞ GÜZERGAHI BELİRLENEREK Senir içmesuyu Ak Parti dönemimizde yapılan depolara ve şebekeye bağlanarak çözüm üretmiş olacağız. Sıkıntılı süreç atlatılır inşaAllah. Kamuoyuna sevgi ve saygılarla.” Dedi. Haber merkezi
Ak Parti Milletvekili Bayram Özçelik, yaptığı açıklamayla Senir suyunun Burdur içme suyuna bağlanması için yoğun görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

Milletvekili Bayram Özçelik konuyla ilgili açıklamasında;

“Burdurumuzun şu an en önemli acil meselesi içme suyudur. Vatandaşlarımız hergün bizleri arayarak Burdur Belediyesi’nden çözüm üretilmesini beklediklerini ifade etmektedir.

Belediyelerin öncelikli görevi olan içme suyunda Senir kurt İlyas mevkisindeki pompalarda Isparta DSİ Bölge Müdürlüğümüzün incelemeleri sonucunda yeterli suların olduğu tesbitleri yapılmıştır. İLBANK Genel Müdürü ile İlbank Bölge Müdürü ve İilbank Proje Daire Başkanı ile arka arkaya görüşmemiz sonrasında Burdur içmesuyu göl geçişi kapsamında, mevcut kuyuların pompaj logu ve alınan su örneklerinin su analizi yapılmıştır. Analiz sonuçlarına göre gerekli mühendislik değerlendirmeleri tesbit edilmiş,

rapor verileri ve kuyularla ilgili gelen verileri değerlendirilmiştir. Analizler uygun, kuyulardan kaç litre su çekebilecek hesaplandı. Önümüzdeki hafta İlbank’tan teknik heyet gelerek GÖL ETRAFI GEÇİŞ GÜZERGAHI BELİRLENEREK Senir içmesuyu Ak Parti dönemimizde yapılan depolara ve şebekeye bağlanarak çözüm üretmiş olacağız. Sıkıntılı süreç atlatılır inşaAllah.

Kamuoyuna sevgi ve saygılarla.” Dedi.

Haber merkezi

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.