Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 25.08.2021 - 17:41, Güncelleme: 25.08.2021 - 17:41

Milletvekili Özçelik; Geniş meydanlar şehirlere prestij kazandırır

 

Milletvekili Özçelik; Geniş meydanlar şehirlere prestij kazandırır

Burdur Belediyesi, Özel İdare ve Milli Emlak’tan oluşacak bir komisyonun emlak değerlemesiyle belirlenecek rakamla belirlenecek kıymet takdir değeri ile Burdur Belediyesi burayı satın almalıdır.” dedi.
Burdur Belediyesi, Özel İdare ve Milli Emlak’tan oluşacak bir komisyonun emlak değerlemesiyle belirlenecek rakamla belirlenecek kıymet takdir değeri ile Burdur Belediyesi burayı satın almalıdır.” dedi. Milletvekili Özçelik açıklamasında; “Cumhuriyet Meydanı en geniş bir alan, fonksiyonel tarihi, kültürel ve prestijli olarak yapılmasını istiyorum; 1-Burdur Cumhuriyet Meydanı, Ak Partili Belediye Döneminde Sebahattin Akkaya Başkanımızın meclisten geçirdiği 1/5000’lik plana işlenen şekliyle yapılmalı. Özel İdare arkasındaki binaya, bir firmaya ruhsat verilerek yapılan binanın meydan büyük yapılacaksa neden onay verildiği Burdur kamuoyuna açıklanmalıdır. 2-Özel İdare Binası, Özel İdare marifetiyle Burdur köylerine hizmet götüren bir kurumdur. 3-Burdur Valiliği’nin açıklamasında Özel İdare binasının hem Deprem Yönetmeliğine göre hem de direk devrinin mümkün olmadığı yasal ve hukuki olarak mümkün olmadığı görülmektedir. 4-Geniş meydanlar şehirlere prestij kazandırır. Özel İdare binasını Burdur Belediyesi satın almalıdır. Burdur Belediyesi, Özel İdare ve Milli Emlak’tan oluşacak bir komisyonun emlak değerlemesiyle belirlenecek rakamla belirlenecek kıymet takdir değeri ile Burdur Belediyesi burayı satın almalıdır. 5-Satın alamayacaksa Burdur Belediyesi, Özel İdare ve Milli Emlak’tan Belirlenen Komisyonun ortak çalışması ile Belediye bünyesindeki arsalar arasında takas işlemi yapılmalıdır. 6-Takas İçin Burdur Belediyesi’ne ait Burdur Otogar yanı, çevre yolu ve şehre giriş yolunun ortasındaki üçgen arsa ayrıca Tefenni Yolu, Ak Parti döneminde Belediyeye yapılan akaryakıt istasyonunun üzerindeki 47 dönüm arsanın ve Belediye’nin Süt Ofisi’nin yanındaki arsalar veya Belediye’nin teklif edeceği başka arsalar ortak komisyon tarafından dikkate alarak değerlendirilmelidir. 7-Yeni yapılacak meydanın altına mutlaka otopark apılmalıdır. CUMHURİYET MEYDANI, AK PARTİMİZİN TAŞIDIĞI CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINA YAKIŞIR BİR PROJE İLE YAPILMASINI İSTİYORUM. Burdur kamuoyuna sevgi ve saygılarla.” Dedi. Haber merkezi
Burdur Belediyesi, Özel İdare ve Milli Emlak’tan oluşacak bir komisyonun emlak değerlemesiyle belirlenecek rakamla belirlenecek kıymet takdir değeri ile Burdur Belediyesi burayı satın almalıdır.” dedi.

Burdur Belediyesi, Özel İdare ve Milli Emlak’tan oluşacak bir komisyonun emlak değerlemesiyle belirlenecek rakamla belirlenecek kıymet takdir değeri ile Burdur Belediyesi burayı satın almalıdır.” dedi.

Milletvekili Özçelik açıklamasında;

“Cumhuriyet Meydanı en geniş bir alan, fonksiyonel tarihi, kültürel ve prestijli olarak yapılmasını istiyorum;

1-Burdur Cumhuriyet Meydanı, Ak Partili Belediye Döneminde Sebahattin Akkaya Başkanımızın meclisten geçirdiği 1/5000’lik plana işlenen şekliyle yapılmalı. Özel İdare arkasındaki binaya, bir firmaya ruhsat verilerek yapılan binanın meydan büyük yapılacaksa neden onay verildiği Burdur kamuoyuna açıklanmalıdır.

2-Özel İdare Binası, Özel İdare marifetiyle Burdur köylerine hizmet götüren bir kurumdur.

3-Burdur Valiliği’nin açıklamasında Özel İdare binasının hem Deprem Yönetmeliğine göre hem de direk devrinin mümkün olmadığı yasal ve hukuki olarak mümkün olmadığı görülmektedir.

4-Geniş meydanlar şehirlere prestij kazandırır. Özel İdare binasını Burdur Belediyesi satın almalıdır. Burdur Belediyesi, Özel İdare ve Milli Emlak’tan oluşacak bir komisyonun emlak değerlemesiyle belirlenecek rakamla belirlenecek kıymet takdir değeri ile Burdur Belediyesi burayı satın almalıdır.

5-Satın alamayacaksa Burdur Belediyesi, Özel İdare ve Milli Emlak’tan Belirlenen Komisyonun ortak çalışması ile Belediye bünyesindeki arsalar arasında takas işlemi yapılmalıdır.

6-Takas İçin Burdur Belediyesi’ne ait Burdur Otogar yanı, çevre yolu ve şehre giriş yolunun ortasındaki üçgen arsa ayrıca Tefenni Yolu, Ak Parti döneminde Belediyeye yapılan akaryakıt istasyonunun üzerindeki 47 dönüm arsanın ve Belediye’nin Süt Ofisi’nin yanındaki arsalar veya Belediye’nin teklif edeceği başka arsalar ortak komisyon tarafından dikkate alarak değerlendirilmelidir.

7-Yeni yapılacak meydanın altına mutlaka otopark apılmalıdır.

CUMHURİYET MEYDANI, AK PARTİMİZİN TAŞIDIĞI CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINA YAKIŞIR BİR PROJE İLE YAPILMASINI İSTİYORUM.

Burdur kamuoyuna sevgi ve saygılarla.” Dedi.

Haber merkezi

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.