Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 31.08.2021 - 17:51, Güncelleme: 31.08.2021 - 17:51

Meydan düzenlemede yol haritası belirlendi

 

Meydan düzenlemede yol haritası belirlendi

Vali Arslantaş başkanlığında yapılan toplantıda meydan düzenlemesi ile ilgili yol haritası belirlendi.
Geçtiğimiz günlerde gazetemizin sahibi Adnan Taraşlı’nın yazısının ardından Vali Ali Arslantaş’ın konuya duyarlılık göstererek ilgilileri toplantıya çağırması toplantı sonunda meydan düzenlenmesi yol haritasının belirlenerek yapılan açıklamayla kamuoyuna duyurulması halkımızı memnun etmiştir. Vali Arslantaş’ın yanı sıra şehrimiz için önemli bir konu olan meydan düzenlemesi hakkında toplantıya katılarak görüş bildiren başta Vali Ali Arslantaş olmak üzere, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Milletvekillerimiz ve her türlü siyasi görüş ayrılıklarını bir tarafa bırakarak biraraya gelen il başkanlarına ve MAKÜ Rektörü Adem Korkmaz’a ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Vali Ali Arslantaş başkanlığında, son günlerde sıkça gündeme gelen meydan projesi ile ilgili toplantı yapıldı. Toplantıya Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Mehmet Göker, Yasin Uğur,   Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz,  MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi, CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, MHP İl Başkanı Hikmet Ökte ve İYİ Parti İl Başkan V. Ali İhsan Erkan katıldı. Gerçekleşen toplantıda proje ile ilgili kamuoyunda dile getirilen konular görüşülerek, karşılıklı istişare ve değerlendirmelerde bulunuldu, meydan düzenlemesi ile ilgili yol haritası belirlendi. Haber merkezi
Vali Arslantaş başkanlığında yapılan toplantıda meydan düzenlemesi ile ilgili yol haritası belirlendi.

Geçtiğimiz günlerde gazetemizin sahibi Adnan Taraşlı’nın yazısının ardından Vali Ali Arslantaş’ın konuya duyarlılık göstererek ilgilileri toplantıya çağırması toplantı sonunda meydan düzenlenmesi yol haritasının belirlenerek yapılan açıklamayla kamuoyuna duyurulması halkımızı memnun etmiştir.

Vali Arslantaş’ın yanı sıra şehrimiz için önemli bir konu olan meydan düzenlemesi hakkında toplantıya katılarak görüş bildiren başta Vali Ali Arslantaş olmak üzere, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Milletvekillerimiz ve her türlü siyasi görüş ayrılıklarını bir tarafa bırakarak biraraya gelen il başkanlarına ve MAKÜ Rektörü Adem Korkmaz’a ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Vali Ali Arslantaş başkanlığında, son günlerde sıkça gündeme gelen meydan projesi ile ilgili toplantı yapıldı.

Toplantıya Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Mehmet Göker, Yasin Uğur,   Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz,  MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi, CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, MHP İl Başkanı Hikmet Ökte ve İYİ Parti İl Başkan V. Ali İhsan Erkan katıldı.

Gerçekleşen toplantıda proje ile ilgili kamuoyunda dile getirilen konular görüşülerek, karşılıklı istişare ve değerlendirmelerde bulunuldu, meydan düzenlemesi ile ilgili yol haritası belirlendi.

Haber merkezi

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.