Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Anasayfa MAKÜ’de mezuniyet coşkusu Bu haber 358 kez okundu.
Haber Girişi: 09.09.2021 - 17:41, Güncelleme: 09.09.2021 - 17:41

MAKÜ’de mezuniyet coşkusu

 

MAKÜ’de mezuniyet coşkusu

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nden mezun öğrenciler için mezuniyet törenleri 13 Eylül Pazartesi günü itibariyle başlıyor.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla MAKÜ’de mezuniyet törenlerinin başlayacağını duyurdu. Rektör Adem Korkmaz paylaşımında; "Değerli Öğrencilerim, "Eylülde Maküde Şenlik Var" demiştik. Mezuniyet törenlerimizi birimler düzeyinde gerçekleştiriyoruz. İlgili bilgilendirmeleri birimlerin web sitesi ve sosyal medya hesaplarından takip edin. Ben de mümkün olduğunca sizlerle olacağım. Sağlıkla görüşmek üzere" dedi. Haber merkezi
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nden mezun öğrenciler için mezuniyet törenleri 13 Eylül Pazartesi günü itibariyle başlıyor.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla MAKÜ’de mezuniyet törenlerinin başlayacağını duyurdu.

Rektör Adem Korkmaz paylaşımında; "Değerli Öğrencilerim, "Eylülde Maküde Şenlik Var" demiştik. Mezuniyet törenlerimizi birimler düzeyinde gerçekleştiriyoruz. İlgili bilgilendirmeleri birimlerin web sitesi ve sosyal medya hesaplarından takip edin. Ben de mümkün olduğunca sizlerle olacağım. Sağlıkla görüşmek üzere" dedi.

Haber merkezi

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.