Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Anasayfa Levha alımı yapılacaktır Bu haber 218 kez okundu.
Haber Girişi: 01.09.2021 - 17:09, Güncelleme: 01.09.2021 - 17:41

Levha alımı yapılacaktır

 

Levha alımı yapılacaktır

Levha alımı yapılacaktır
Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre, Duvar/direk tipi cadde-sokak levhaları ile kapı levhası satın alınacaktır. Bucak Belediyesi İmar ve şehircilik Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Bucak Belediyesi mücavir alan içerisinde Duvar/direk tipi cadde-sokak levhaları ile kapı levhası üretimi, montaj işi mal alımının 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edileceği duyuruldu. teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ    
Levha alımı yapılacaktır

Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre,

Duvar/direk tipi cadde-sokak levhaları ile kapı levhası satın alınacaktır. Bucak Belediyesi İmar ve şehircilik Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Bucak Belediyesi mücavir alan içerisinde Duvar/direk tipi cadde-sokak levhaları ile kapı levhası üretimi, montaj işi mal alımının 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edileceği duyuruldu.

teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. 

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.