Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 20.08.2021 - 13:00, Güncelleme: 20.08.2021 - 13:00

Kent Konseyi’nde yeni başkan Orhan Akın

 

Kent Konseyi’nde yeni başkan Orhan Akın

Burdur Kent Konseyi Genel Kurulu Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonu’nda yapıldı.
Genel Kurula tek aday olarak giren Orhan Akın, oy birliği ile Burdur Kent Konseyi Başkanı oldu. Kent Konseyi Başkanı Orhan Akın’ın yönetiminde Ali Say, Ayhan Mete, Mustafa Aktaş, Himmet Büke, Erkan Putgül, Şahali Kaya, Mehmet Bostan, Şükrü Şener, Sergül Canıgür ve Özcan Yıldırım yer aldı. Burdur Kent Kent Konseyi önceki dönem başkanı Nuri Levent Özer konuşmasında; “Öncelikle bu son günlerde ülkemizde yaşadığımız orman yangınlarından ve sel baskınlarından hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Bugün üzüntümüz çok büyük. Kaybettiğimiz kardeşlerimiz, yanan ormanlarımız, yitirdiğimiz masum canlar, her birimizin yüreğini dağlıyor. Ancak biliyor ve inanıyoruz ki bizi biz yapan değerlerin etrafında kenetlenip, kardeşlik şuurumuzu diri tuttukça üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk yoktur ve olmayacaktır. Bu cennet ülkemizde bunun yaşatanların asla cezasız kalmayacağını ve bunun da tüm içtenliğimizle takipçisi olacağımızında bilinmesini istiyorum. Ayrıca pandemide yaşadığımız bu kötü günlerin de bir daha tekrarlanmamasını diliyor, tez zamanda o eski güzel günlerimize geri döneceğimizi ümit ediyorum. Çalışmalarımız eznasında başta Belediye Başkanımız Sayın Ali Orkun Ercengiz olmak üzere destek ve katkı veren tüm arkadaşlarımıza hepinizin huzurunda teşekkürü bir borç bilirim. Bazende görevi zamanında bırakmak gerektiğini düşünüyorum. Bu bayrak yarışını yaklaşık 6 yıldır görev yaptığımız Genel Sekreterimiz Orhan Akın Hocama teslim etmek istiyorum. Bu konuda da desteklerinizi bekliyorum. Genel kurulumuza katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.” Dedi. Belediye Başkanı Yardımcısı Ali Say’da konuşmasında; “2014 yılından beri Kent Konseyi’nin üç yönetimiyle ortak çalışmalar ve kent konseyinin çalışma gruplarının bize sunduğu projeleri belediye meclisimizde, belediye meclisi üyelerimizin oylarıyla, zaman zaman gelen gündeme aldığımız projeleri değerlendirdik, oyladık ve bugüne kadar başarılı çalışmalar yaptık. En son 2019 yılından başlayıp, 2020 yılında biten Yukarı Pazar kaldırım güzelleştirme, ışıklandırma projesi kent konseyimizin grubu olan ulaştırma ve trafik çalışma grubunun bize proje önerisidir. Kendilerine buradan tekrar teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte geniş katılımlı çatı altındaki kent konseyi üyelerinin, çalışma gruplarının, bütün tavsiye ve önerilerini her daim belediye meclisimizde değerlendireceğimizi tahahhüt ediyoruz. Katılımlarınızdan ötürü tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Saygılarımı sunuyorum.” Dedi. Hatice Dursun    
Burdur Kent Konseyi Genel Kurulu Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonu’nda yapıldı.

Genel Kurula tek aday olarak giren Orhan Akın, oy birliği ile Burdur Kent Konseyi Başkanı oldu.

Kent Konseyi Başkanı Orhan Akın’ın yönetiminde Ali Say, Ayhan Mete, Mustafa Aktaş, Himmet Büke, Erkan Putgül, Şahali Kaya, Mehmet Bostan, Şükrü Şener, Sergül Canıgür ve Özcan Yıldırım yer aldı.

Burdur Kent Kent Konseyi önceki dönem başkanı Nuri Levent Özer konuşmasında;

“Öncelikle bu son günlerde ülkemizde yaşadığımız orman yangınlarından ve sel baskınlarından hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.

Bugün üzüntümüz çok büyük. Kaybettiğimiz kardeşlerimiz, yanan ormanlarımız, yitirdiğimiz masum canlar, her birimizin yüreğini dağlıyor. Ancak biliyor ve inanıyoruz ki bizi biz yapan değerlerin etrafında kenetlenip, kardeşlik şuurumuzu diri tuttukça üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk yoktur ve olmayacaktır. Bu cennet ülkemizde bunun yaşatanların asla cezasız kalmayacağını ve bunun da tüm içtenliğimizle takipçisi olacağımızında bilinmesini istiyorum. Ayrıca pandemide yaşadığımız bu kötü günlerin de bir daha tekrarlanmamasını diliyor, tez zamanda o eski güzel günlerimize geri döneceğimizi ümit ediyorum.

Çalışmalarımız eznasında başta Belediye Başkanımız Sayın Ali Orkun Ercengiz olmak üzere destek ve katkı veren tüm arkadaşlarımıza hepinizin huzurunda teşekkürü bir borç bilirim. Bazende görevi zamanında bırakmak gerektiğini düşünüyorum. Bu bayrak yarışını yaklaşık 6 yıldır görev yaptığımız Genel Sekreterimiz Orhan Akın Hocama teslim etmek istiyorum. Bu konuda da desteklerinizi bekliyorum. Genel kurulumuza katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.” Dedi.

Belediye Başkanı Yardımcısı Ali Say’da konuşmasında;

“2014 yılından beri Kent Konseyi’nin üç yönetimiyle ortak çalışmalar ve kent konseyinin çalışma gruplarının bize sunduğu projeleri belediye meclisimizde, belediye meclisi üyelerimizin oylarıyla, zaman zaman gelen gündeme aldığımız projeleri değerlendirdik, oyladık ve bugüne kadar başarılı çalışmalar yaptık. En son 2019 yılından başlayıp, 2020 yılında biten Yukarı Pazar kaldırım güzelleştirme, ışıklandırma projesi kent konseyimizin grubu olan ulaştırma ve trafik çalışma grubunun bize proje önerisidir. Kendilerine buradan tekrar teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte geniş katılımlı çatı altındaki kent konseyi üyelerinin, çalışma gruplarının, bütün tavsiye ve önerilerini her daim belediye meclisimizde değerlendireceğimizi tahahhüt ediyoruz. Katılımlarınızdan ötürü tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Saygılarımı sunuyorum.” Dedi.

Hatice Dursun    

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.