Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 26.08.2021 - 18:22, Güncelleme: 26.08.2021 - 18:22

İŞKUR 18 kişiyi meslek sahibi yapıyor

 

İŞKUR 18 kişiyi meslek sahibi yapıyor

"İŞKUR ve ÇİÇEK KONFEKSİYON" işbirliği ile işi ve mesleği olmayan 18 kişiye "TRİKOTAJ" Mesleğinde İstihdam Garantili Meslekî Eğitim Kursu açıldı.
18.08.2021 tarihinde başlayan, 17.12.2021 tarihinde sona erecek olan İstihdam Garantili Mesleki Eğitim Kursumuzdan 18 Vatandaşımız faydalanıyor. Kurs süresince; kursiyer zaruri gideri olarak günlük 70 ₺, iş kazası, meslek hastalığı ve genel sağlık sigortası primleri İŞKUR tarafından karşılanacak. Kursu ziyaret eden İŞKUR İl Müdürü Yunus Emre Akalın yaptığı açıklamada, Kursumuza katılım sağlayan tüm kursiyerlerimize başarılar diliyorum. Kurs bitiminde başarılı olan ve mesleği öğrenen katılımcılarımıza bir gelir kapısı açılacak ve buna aracılık ettiğimiz için çok mutluyuz, ifadelerini kullandı. Haber merkezi
"İŞKUR ve ÇİÇEK KONFEKSİYON" işbirliği ile işi ve mesleği olmayan 18 kişiye "TRİKOTAJ" Mesleğinde İstihdam Garantili Meslekî Eğitim Kursu açıldı.

18.08.2021 tarihinde başlayan, 17.12.2021 tarihinde sona erecek olan İstihdam Garantili Mesleki Eğitim Kursumuzdan 18 Vatandaşımız faydalanıyor.

Kurs süresince; kursiyer zaruri gideri olarak günlük 70 ₺, iş kazası, meslek hastalığı ve genel sağlık sigortası primleri İŞKUR tarafından karşılanacak.

Kursu ziyaret eden İŞKUR İl Müdürü Yunus Emre Akalın yaptığı açıklamada, Kursumuza katılım sağlayan tüm kursiyerlerimize başarılar diliyorum. Kurs bitiminde başarılı olan ve mesleği öğrenen katılımcılarımıza bir gelir kapısı açılacak ve buna aracılık ettiğimiz için çok mutluyuz, ifadelerini kullandı.

Haber merkezi

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.