Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 18.08.2021 - 14:16, Güncelleme: 18.08.2021 - 14:16

İŞKUR 18 kişiyi iş sahibi yaptı

 

İŞKUR 18 kişiyi iş sahibi yaptı

Burdur Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Burdur A101 Marketler Zinciri arasında imzalanan protokol ile 18 kişinin İşbaşı Eğitim Programı kapsamında şubelerde işe başlayacağı açıklandı;
Burdur Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Burdur A101 Marketler Zinciri arasında imzalanan protokol ile 18 kişi işbaşı eğitim programı kapsamında şubelerde işe başlayacak. İstihdam Garantili İşbaşı Eğitim Programı Protokolü ile 18 kişi "Depo Görevlisi (Tamamlanmış Ürün)" mesleğinde çalışacak.  İŞKUR olarak, katılımcıya günlük 108,68 TL cep harçlığı, iş kazası ve meslek hastalığı sigorta primi ile genel sağlık sigortası prim giderleri ödenmekte olduğunu belirten İl Müdürü Yunus Emre AKALIN, İstihdam Garantili İşbaşı Eğitim Protokolü ile 18 kişi " Depo Görevlisi (Tamamlanmış Ürün)" mesleğinde 16 Ağustos da işe başlayacağını söyledi.  İŞKUR İl Müdürü AKALIN, "Yapacağımız 18 kişilik istihdamla işsizlerin iş sahibi olması vatandaşlarımızın da iş hayatına girişleri bizleri mutlu etmektedir. Yaptığımız piyasa araştırması ve işyeri ziyaretleri ile program ve projelerimiz tanıtılıp, istihdama olan katkımız devam edecektir" dedi.     
Burdur Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Burdur A101 Marketler Zinciri arasında imzalanan protokol ile 18 kişinin İşbaşı Eğitim Programı kapsamında şubelerde işe başlayacağı açıklandı;

Burdur Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Burdur A101 Marketler Zinciri arasında imzalanan protokol ile 18 kişi işbaşı eğitim programı kapsamında şubelerde işe başlayacak.

İstihdam Garantili İşbaşı Eğitim Programı Protokolü ile 18 kişi "Depo Görevlisi (Tamamlanmış Ürün)" mesleğinde çalışacak. 

İŞKUR olarak, katılımcıya günlük 108,68 TL cep harçlığı, iş kazası ve meslek hastalığı sigorta primi ile genel sağlık sigortası prim giderleri ödenmekte olduğunu belirten İl Müdürü Yunus Emre AKALIN, İstihdam Garantili İşbaşı Eğitim Protokolü ile 18 kişi " Depo Görevlisi (Tamamlanmış Ürün)" mesleğinde 16 Ağustos da işe başlayacağını söyledi. 

İŞKUR İl Müdürü AKALIN, "Yapacağımız 18 kişilik istihdamla işsizlerin iş sahibi olması vatandaşlarımızın da iş hayatına girişleri bizleri mutlu etmektedir.

Yaptığımız piyasa araştırması ve işyeri ziyaretleri ile program ve projelerimiz tanıtılıp, istihdama olan katkımız devam edecektir" dedi. 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.