Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Anasayfa İşimdeyim, Güvendeyim Bu haber 776 kez okundu.
Haber Girişi: 20.10.2021 - 13:55, Güncelleme: 20.10.2021 - 13:55

İşimdeyim, Güvendeyim

 

İşimdeyim, Güvendeyim

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen "Madencilik Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi (MİSGEP)” nin Hibe Bileşeni kapsamında desteklenen “İşimdeyim, Güvendeyim Projesi” nin 19 Ekim 2021 Salı Günü Saat 11:00’de Burdur ili Lavanta Tepesi Hotel’de Proje Açılış ve Tanıtım Toplantısı düzenlenecek ve Projenin genel ve özel amaçları ile beklenen sonuçları düzenlenen organizasyonla kamuoyuna duyurulacağı açıklandı;
Organizasyona Burdur Valisi (teşrifleri halinde) , Isparta Valisi (teşrifleri halinde), İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcısı, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi  Rektörü ve Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü ile projenin hedef kitlesi içerisinde yer alan Organize Sanayi Bölgelerinde madencilik alanında faaliyet gösteren firma yöneticisi ve çalışanları, Maden Sektörü İşçi Sendika ve Konfederasyonları yöneticileri, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ve Süleyman Demirel Üniversitesi’nde görev alan akademik personeller, Organize Sanayi Bölge müdürlüklerinin yöneticileri ve çalışanları ile madencilik alanında eğitim veren Milli Eğitime bağlı liselerde ve Burdur ile Isparta üniversitelerinde eğitim gören öğrencilerden oluşan yaklaşık 200 kişinin katılım gösterecektir. İşimdeyim, Güvendeyim projesi, Süleyman Demirel Üniversitesi, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Isparta Süleyman Demirel Organize Sanayi Bölgesi, Burdur Organize Sanayi Bölgesi, Burdur II Organize Sanayi Bölgesi ve Bucak Organize Sanayi Bölgesi ortaklığında yürütülmektedir. Projenin toplam bütçesi 197.914,15 Avro olup, bu tutarın 19.850,79 Avro’luk kısmı Süleyman Demirel Üniversitesi’nin eş finansman katkısıdır. Proje kapsamında Süleyman Demirel Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, 5. Kat Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Rektörlük Binası,2. Kat web: isimdeyimguvendeyim.com İrtibat kurulacak kişiler           : Dr. Öğr. Üyesi Ömer ÇATAL Telefon numarası          : 0544 251 74 92 E-posta adresi               : ocatal@mehmetakif.edu.tr Bu yayın Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti'nin mali katkısıyla hazırlanmıştır. Bu yayının içeriğinden yalnızca Süleyman Demirel Üniversitesi sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti'nin görüş ve tutumunu yansıtmak zorunda değildir.  
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen "Madencilik Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi (MİSGEP)” nin Hibe Bileşeni kapsamında desteklenen “İşimdeyim, Güvendeyim Projesi” nin 19 Ekim 2021 Salı Günü Saat 11:00’de Burdur ili Lavanta Tepesi Hotel’de Proje Açılış ve Tanıtım Toplantısı düzenlenecek ve Projenin genel ve özel amaçları ile beklenen sonuçları düzenlenen organizasyonla kamuoyuna duyurulacağı açıklandı;

Organizasyona Burdur Valisi (teşrifleri halinde) , Isparta Valisi (teşrifleri halinde), İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcısı, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi  Rektörü ve Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü ile projenin hedef kitlesi içerisinde yer alan Organize Sanayi Bölgelerinde madencilik alanında faaliyet gösteren firma yöneticisi ve çalışanları, Maden Sektörü İşçi Sendika ve Konfederasyonları yöneticileri, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ve Süleyman Demirel Üniversitesi’nde görev alan akademik personeller, Organize Sanayi Bölge müdürlüklerinin yöneticileri ve çalışanları ile madencilik alanında eğitim veren Milli Eğitime bağlı liselerde ve Burdur ile Isparta üniversitelerinde eğitim gören öğrencilerden oluşan yaklaşık 200 kişinin katılım gösterecektir.

İşimdeyim, Güvendeyim projesi, Süleyman Demirel Üniversitesi, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Isparta Süleyman Demirel Organize Sanayi Bölgesi, Burdur Organize Sanayi Bölgesi, Burdur II Organize Sanayi Bölgesi ve Bucak Organize Sanayi Bölgesi ortaklığında yürütülmektedir. Projenin toplam bütçesi 197.914,15 Avro olup, bu tutarın 19.850,79 Avro’luk kısmı Süleyman Demirel Üniversitesi’nin eş finansman katkısıdır.

Proje kapsamında

Süleyman Demirel Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, 5. Kat Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Rektörlük Binası,2. Kat web: isimdeyimguvendeyim.com

İrtibat kurulacak kişiler           : Dr. Öğr. Üyesi Ömer ÇATAL

Telefon numarası          : 0544 251 74 92

E-posta adresi               : ocatal@mehmetakif.edu.tr

Bu yayın Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti'nin mali katkısıyla hazırlanmıştır. Bu yayının içeriğinden yalnızca Süleyman Demirel Üniversitesi sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti'nin görüş ve tutumunu yansıtmak zorunda değildir.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve burdurgazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.