Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 18.08.2021 - 14:27, Güncelleme: 18.08.2021 - 14:27

Bucaklı motosikletliler Balkan turunda

 

Bucaklı motosikletliler Balkan turunda

Kanal 15 Genel Müdürü Hüseyin Dilek, geçtiğimiz yıl 2 arkadaşıyla birlikte çıktığı güneydoğu turunun ardından bu yıl da yine 3 Bucaklı motosiklet tutkunuyla Balkanlar Turu için yola çıktı.
10 ÜLKE GEZECEKLER Uzun yıllardır motosiklet kullanan motosiklet tutkunları, Yunanistan, Makedonya, Arnavutluk, Kosova, Karadağ, Saray Bosna, Sırbistan, Macaristan, Romanya ve Bulgaristan’ı kapsayan Balkanlar Turu’nu 10-15 gün içerisinde tamamlamayı hedefliyor. “Motorculuk bir tutkudur,” diyen Salih Kasap, Kanal 15 mikrofonlarına yaptığı röportajda, 10 yaşından bu yana motosiklet kullandığını, yıllardır yapmak istedikleri yurt dışı turu için yola çıktıkları söyledi. Kasap, kendilerine destek veren Tur Rehberi Mustafa Özkan’a teşekkür etti. Bilal Durna’da 10 ülkeyi kapsayan Balkanlar Turu’nu yaklaşık 10-15 gün içerisinde tamamlamayı düşündüklerini söyledi. Durna, rota çizmeleri ve vize işlemlerinde kendilerine destek veren Tur Rehberi Mustafa Özkan’a teşekkür etti. Ayhan Oktay’sa güzel bir tur olacağını düşündüğünü, desteklerinden dolayı Tur Rehberi Mustafa Özkan’a teşekkür etti. Tur Rehberi Mustafa Özkan’da, Kanal 15 Genel Müdürü Hüseyin Dilek, Salih Kasap, Bilal Durna ve Ayhan Oktay’a hayırlı yolculuklar diledi.                  
Kanal 15 Genel Müdürü Hüseyin Dilek, geçtiğimiz yıl 2 arkadaşıyla birlikte çıktığı güneydoğu turunun ardından bu yıl da yine 3 Bucaklı motosiklet tutkunuyla Balkanlar Turu için yola çıktı.

10 ÜLKE GEZECEKLER

Uzun yıllardır motosiklet kullanan motosiklet tutkunları, Yunanistan, Makedonya, Arnavutluk, Kosova, Karadağ, Saray Bosna, Sırbistan, Macaristan, Romanya ve Bulgaristan’ı kapsayan Balkanlar Turu’nu 10-15 gün içerisinde tamamlamayı hedefliyor.

“Motorculuk bir tutkudur,” diyen Salih Kasap, Kanal 15 mikrofonlarına yaptığı röportajda, 10 yaşından bu yana motosiklet kullandığını, yıllardır yapmak istedikleri yurt dışı turu için yola çıktıkları söyledi. Kasap, kendilerine destek veren Tur Rehberi Mustafa Özkan’a teşekkür etti.

Bilal Durna’da 10 ülkeyi kapsayan Balkanlar Turu’nu yaklaşık 10-15 gün içerisinde tamamlamayı düşündüklerini söyledi. Durna, rota çizmeleri ve vize işlemlerinde kendilerine destek veren Tur Rehberi Mustafa Özkan’a teşekkür etti.

Ayhan Oktay’sa güzel bir tur olacağını düşündüğünü, desteklerinden dolayı Tur Rehberi Mustafa Özkan’a teşekkür etti.

Tur Rehberi Mustafa Özkan’da, Kanal 15 Genel Müdürü Hüseyin Dilek, Salih Kasap, Bilal Durna ve Ayhan Oktay’a hayırlı yolculuklar diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.