Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Anasayfa Belediye Meclisi toplandı Bu haber 414 kez okundu.
Haber Girişi: 02.09.2021 - 13:07, Güncelleme: 02.09.2021 - 13:07

Belediye Meclisi toplandı

 

Belediye Meclisi toplandı

Belediye Meclisi Eylül Ayı Toplantısı Sultanderesi Hizmet kampüsü’nde yapıldı. Belediye Başkanı Ali Orkun Ecengiz başkanlığındaki toplantıda 8 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.
Başkan Ercengiz gündem maddelerine geçilmeden önce Ağustos ayında yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz açıklamasında; “Bu ay meclis toplantımız 8 maddeden oluşmaktadır. Her zaman olduğu gibi sizlere ağustos ayında yapılan etkinliklerden bilgi vermek isterim.  Şehir içi muhtelif yerlerde dolgu, sıcak asfalt, yama ve asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. Küçük Sanayi Sitesi 17-19 ve 52’inci sokakta Mehmet Kaya Caddesi asfalt kazıma, stabilize serme ve sıkıştırma, sıcak asfalt çalışması, sosyal tesis otopark alanı hafriyat alma ve sıcak asfalt çalışmalarını tamamladık. Hayvan barınağını geçtiğimiz ay tamamlamıştık. Bu alanda da hafta sonu ziyaretleri ya da hafta içi ziyaretleri daha cazip hale getirebilmek için arkadaşlarımız yürüyüş yolunu tamamladılar. Konak Mahallemizde Pazar Cami Sokak, Yurt sokak drenaj kazıma, hafriyat alma ve dolgu çalışmalarımız da tamamlandı. Özgür Mahallesinde drenaj çalışmamızı tamamladık. Güzelleştirme-2 parkında engelli yönetmeliğine uygu kilit taş ve kaldırım çalışmalarınız tamamlıyoruz. Hatip Hoca kavşağı orta refüj çalışmasını tamamladılar. Özboyacı İlköğretim Okulu önü kaldırımlarını yeniden düzenlediler. Yeni Sanayi Sitesi 6 metrelik refüj düzenlemesini tamamladılar. Okul bölgelerinde yaya geçitleri boyama işlemleri devam ediyor. Hızırilyas Mahallesini sanayi sitesine bağlayan alt yol güzergahında da kaldırım, refüj ve asfaltlama çalışmalarına başladık. Yeni Mahalle Demokrasi parkında çalışmalarımız yüzde 90 seviyesine ulaştı ve en kısa zamanda bitiriyoruz. Yeni oyun grubu kurulan parkların bordür örümü ve kum serimi devam ediyor. Menderes Mahallesi, Hızırilyas Mahallesi, Fevzi çakmak Mahallesi ve Aydınlık Evlerde yeni park alanları düzenlendi. Atölyede üretimi yapılan kent mobilyalarımızı da Yeni Mahalle Demokrasi Parkına ulaştırdılar. Sahil Evler parkı basketbol sahası yeniden düzenlendi. 30 Ağustos Zafer Bayramımızı baştan sona coşkuyla kutladık. Klasik otomobillerin bölgemizi ziyaretinde Burdur’a davet ettik. Burdurlu hemşerilerimizle buluşturmaya çalıştık. Antalya İlbank Bölge Müdürü Sayın Fuat Koçal’ı makamında ziyaret ederek, son günlerde tüm kentimizin ortak sorunu olan hatta kentimizin değil ilimizde de bazı ilçelerimizde sorun haline gelmeye başlayan içme suyu temini ile ilgili çalışmalarımızla bilgi alış verişi yaptık.”dedi. Hatice Dursun    
Belediye Meclisi Eylül Ayı Toplantısı Sultanderesi Hizmet kampüsü’nde yapıldı. Belediye Başkanı Ali Orkun Ecengiz başkanlığındaki toplantıda 8 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Başkan Ercengiz gündem maddelerine geçilmeden önce Ağustos ayında yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz açıklamasında;

“Bu ay meclis toplantımız 8 maddeden oluşmaktadır. Her zaman olduğu gibi sizlere ağustos ayında yapılan etkinliklerden bilgi vermek isterim.  Şehir içi muhtelif yerlerde dolgu, sıcak asfalt, yama ve asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. Küçük Sanayi Sitesi 17-19 ve 52’inci sokakta Mehmet Kaya Caddesi asfalt kazıma, stabilize serme ve sıkıştırma, sıcak asfalt çalışması, sosyal tesis otopark alanı hafriyat alma ve sıcak asfalt çalışmalarını tamamladık. Hayvan barınağını geçtiğimiz ay tamamlamıştık. Bu alanda da hafta sonu ziyaretleri ya da hafta içi ziyaretleri daha cazip hale getirebilmek için arkadaşlarımız yürüyüş yolunu tamamladılar. Konak Mahallemizde Pazar Cami Sokak, Yurt sokak drenaj kazıma, hafriyat alma ve dolgu çalışmalarımız da tamamlandı. Özgür Mahallesinde drenaj çalışmamızı tamamladık. Güzelleştirme-2 parkında engelli yönetmeliğine uygu kilit taş ve kaldırım çalışmalarınız tamamlıyoruz. Hatip Hoca kavşağı orta refüj çalışmasını tamamladılar. Özboyacı İlköğretim Okulu önü kaldırımlarını yeniden düzenlediler. Yeni Sanayi Sitesi 6 metrelik refüj düzenlemesini tamamladılar. Okul bölgelerinde yaya geçitleri boyama işlemleri devam ediyor. Hızırilyas Mahallesini sanayi sitesine bağlayan alt yol güzergahında da kaldırım, refüj ve asfaltlama çalışmalarına başladık. Yeni Mahalle Demokrasi parkında çalışmalarımız yüzde 90 seviyesine ulaştı ve en kısa zamanda bitiriyoruz. Yeni oyun grubu kurulan parkların bordür örümü ve kum serimi devam ediyor. Menderes Mahallesi, Hızırilyas Mahallesi, Fevzi çakmak Mahallesi ve Aydınlık Evlerde yeni park alanları düzenlendi. Atölyede üretimi yapılan kent mobilyalarımızı da Yeni Mahalle Demokrasi Parkına ulaştırdılar. Sahil Evler parkı basketbol sahası yeniden düzenlendi. 30 Ağustos Zafer Bayramımızı baştan sona coşkuyla kutladık. Klasik otomobillerin bölgemizi ziyaretinde Burdur’a davet ettik. Burdurlu hemşerilerimizle buluşturmaya çalıştık. Antalya İlbank Bölge Müdürü Sayın Fuat Koçal’ı makamında ziyaret ederek, son günlerde tüm kentimizin ortak sorunu olan hatta kentimizin değil ilimizde de bazı ilçelerimizde sorun haline gelmeye başlayan içme suyu temini ile ilgili çalışmalarımızla bilgi alış verişi yaptık.”dedi.

Hatice Dursun

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.