Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 04.09.2021 - 11:46, Güncelleme: 04.09.2021 - 11:46

Başkan Ercengiz’den Burdurlulara çağrı

 

Başkan Ercengiz’den Burdurlulara çağrı

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, konut kiralayan, hizmet sunan, yurt vb işletme ve barınmayı sağlayan Burdurlulara çağrıda bulundu.
Başkan Ercengiz açıklamasında; “Kentimiz esnafı için gelir anlamında önemli bir beklenti yaratan Üniversite öğrencilerimiz kayıtlarla birlikte bizlerin kent paydaşı olacaklar. O gençlerimizin çoğunun orta ve dar gelirli ailelerin evlatları olduğunu biliyorum, kaldı ki varlıklı olsalar da bizim için değişen bir şey olmamalı. Özellikle barınma fiyatlarında konut kiralarında afaki artış yönündeki paylaşımları görüyor ve naçizane bir öneri getirmek istiyorum. Doğrudan para vermek yerine; konut kiralayan, hizmet sunan, yurt vb işletme ile barınmayı sağlayan hemşerilerimizin makul fiyatlarla bunu yapması bir veya daha fazla evladımızın öğrenimine katkı olmaz mı? Varsın kazancımızdan biraz özveride bulunalım böylece bir gencimizin eğitimine katlıda bulunabiliriz.”dedi. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in paylaşımı şöyle; “Çok değerli hemşerilerim, yüz yüze eğitimin yeniden başlayacak olması nedeniyle kentimizde yeniden çocukların cıvıltısını gençlerimizin coşkusunu hissedeceğiz. Öncelikle salgının yeniden tırmanışa geçtiği bu dönemde aşılanma başta olmak üzere önlemleri asla elden bırakmayacağız. Kentimiz esnafı için gelir anlamında önemli bir beklenti yaratan Üniversite öğrencilerimiz kayıtlarla birlikte bizlerin kent paydaşı olacaklar. O gençlerimizin çoğunun orta ve dar gelirli ailelerin evlatları olduğunu biliyorum, kaldı ki varlıklı olsalar da bizim için değişen bir şey olmamalı. Özellikle barınma fiyatlarında konut kiralarında afaki artış yönündeki paylaşımları görüyor ve naçizane bir öneri getirmek istiyorum. Doğrudan para vermek yerine; konut kiralayan, hizmet sunan, yurt vb işletme ile barınmayı sağlayan hemşerilerimizin makul fiyatlarla bunu yapması bir veya daha fazla evladımızın öğrenimine katkı olmaz mı? Varsın kazancımızdan biraz özveride bulunalım böylece bir gencimizin eğitimine katlıda bulunabiliriz. Haydi Gadın Burdurum ismimizi bir kez daha güzel yazdıralım eğitimini tamamlayıp Burdur’dan giden evlatlarımız “ keşke Burdur’dan gitmeseydim” demeye devam etsin.Saygı ve sevgilerimle…”dedi. Haber merkezi    
Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, konut kiralayan, hizmet sunan, yurt vb işletme ve barınmayı sağlayan Burdurlulara çağrıda bulundu.

Başkan Ercengiz açıklamasında;

“Kentimiz esnafı için gelir anlamında önemli bir beklenti yaratan Üniversite öğrencilerimiz kayıtlarla birlikte bizlerin kent paydaşı olacaklar. O gençlerimizin çoğunun orta ve dar gelirli ailelerin evlatları olduğunu biliyorum, kaldı ki varlıklı olsalar da bizim için değişen bir şey olmamalı. Özellikle barınma fiyatlarında konut kiralarında afaki artış yönündeki paylaşımları görüyor ve naçizane bir öneri getirmek istiyorum. Doğrudan para vermek yerine; konut kiralayan, hizmet sunan, yurt vb işletme ile barınmayı sağlayan hemşerilerimizin makul fiyatlarla bunu yapması bir veya daha fazla evladımızın öğrenimine katkı olmaz mı? Varsın kazancımızdan biraz özveride bulunalım böylece bir gencimizin eğitimine katlıda bulunabiliriz.”dedi.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in paylaşımı şöyle; “Çok değerli hemşerilerim, yüz yüze eğitimin yeniden başlayacak olması nedeniyle kentimizde yeniden çocukların cıvıltısını gençlerimizin coşkusunu hissedeceğiz. Öncelikle salgının yeniden tırmanışa geçtiği bu dönemde aşılanma başta olmak üzere önlemleri asla elden bırakmayacağız. Kentimiz esnafı için gelir anlamında önemli bir beklenti yaratan Üniversite öğrencilerimiz kayıtlarla birlikte bizlerin kent paydaşı olacaklar. O gençlerimizin çoğunun orta ve dar gelirli ailelerin evlatları olduğunu biliyorum, kaldı ki varlıklı olsalar da bizim için değişen bir şey olmamalı. Özellikle barınma fiyatlarında konut kiralarında afaki artış yönündeki paylaşımları görüyor ve naçizane bir öneri getirmek istiyorum. Doğrudan para vermek yerine; konut kiralayan, hizmet sunan, yurt vb işletme ile barınmayı sağlayan hemşerilerimizin makul fiyatlarla bunu yapması bir veya daha fazla evladımızın öğrenimine katkı olmaz mı? Varsın kazancımızdan biraz özveride bulunalım böylece bir gencimizin eğitimine katlıda bulunabiliriz. Haydi Gadın Burdurum ismimizi bir kez daha güzel yazdıralım eğitimini tamamlayıp Burdur’dan giden evlatlarımız “ keşke Burdur’dan gitmeseydim” demeye devam etsin.Saygı ve sevgilerimle…”dedi.

Haber merkezi

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.