Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 04.09.2021 - 11:48, Güncelleme: 04.09.2021 - 11:48

Başkan Ercengiz; Senir suyu için gerekli çalışmaları tamamladık

 

Başkan Ercengiz; Senir suyu için gerekli çalışmaları tamamladık

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Belediye Meclisi Eylül Ayı Toplantısı’nda Senir suyu gelişmelerini aktardı.
Kentin içme suyu sıkıntısını ortadan kaldıracak Senir Suyu projesiyle ilgili çalışmalar hakkında bilgi verdi. Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz açıklamasında; “Sizler de biliyorsunuz 2012 yılından itibaren kullanamadığımız Senir Suyunun yeniden Burdur’a kazandırılmasıyla ilgili üzerimize düşen çalışmaları tamamladık. Şükürler olsun analiz sonuçları istediğimiz gibi geldi. Bundan sonra projelendirme ve göl geçişi ya da kara geçişi ile içme suyu isale hattının yeniden döşenerek, saniyede 300 litreden az olmamak kaydıyla Senir Suyunu Burdur ile buluşturmaya çalışacağız. Geçtiğimiz günlerde Bölge Milletvekilimiz de bununla ilgili bir açıklama yaptı. Yatırım Daire Başkanı ile telefonla görüşmemizde kuvvetle muhtemel Ankara’dan bir heyetin Burdur’u ziyaret ederek, alanda gerekli incelemeyi yapacağız, projelendirme çalışmalarını da teknik ekip bir an evvel başlayacak” dedi. Hatice Dursun  
Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Belediye Meclisi Eylül Ayı Toplantısı’nda Senir suyu gelişmelerini aktardı.

Kentin içme suyu sıkıntısını ortadan kaldıracak Senir Suyu projesiyle ilgili çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz açıklamasında;

“Sizler de biliyorsunuz 2012 yılından itibaren kullanamadığımız Senir Suyunun yeniden Burdur’a kazandırılmasıyla ilgili üzerimize düşen çalışmaları tamamladık. Şükürler olsun analiz sonuçları istediğimiz gibi geldi. Bundan sonra projelendirme ve göl geçişi ya da kara geçişi ile içme suyu isale hattının yeniden döşenerek, saniyede 300 litreden az olmamak kaydıyla Senir Suyunu Burdur ile buluşturmaya çalışacağız. Geçtiğimiz günlerde Bölge Milletvekilimiz de bununla ilgili bir açıklama yaptı. Yatırım Daire Başkanı ile telefonla görüşmemizde kuvvetle muhtemel Ankara’dan bir heyetin Burdur’u ziyaret ederek, alanda gerekli incelemeyi yapacağız, projelendirme çalışmalarını da teknik ekip bir an evvel başlayacak” dedi.

Hatice Dursun

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.