Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 10.09.2021 - 15:30, Güncelleme: 10.09.2021 - 15:30

Başkan Ercengiz Senir içme suyu hattını inceledi

 

Başkan Ercengiz Senir içme suyu hattını inceledi

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, senir suyu ile ilgili Ankara, İstanbul ve Antalya’dan gelen İlbank yetkilileri ile incelemelerde bulundu.
Gölün her iki yanında zemin ve geçiş güzergahı ile ilgili alan çalışması yaptıklarını belirten Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “İnşallah orta vadede su sorununu hep birlikte çözeceğiz.”dedi. Başkan Ercengiz, konuyla ilgili; “Senir Suyu ile ilgili; Ankara İstanbul ve Antalya’dan beklediğimiz İlbank yetkililerimiz ve akademisyenlerimiz geldiler. Gölün her iki yanında da gerek zemin gerekse geçiş güzergahı ile ilgili alan incelemesi yaptık. Hocalarımız ve mühendis arkadaşlarımız teknik çalışmalarını tamamladıktan sonra en kısa sürede sonuçlandırıp yapım aşamasına geçilebilmesi için ilbank ve belediyemize teslim edecekler. İnşallah orta vadede su sorununu hep birlikte çözeceğiz.” diye konuştu. Haber merkezi      
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, senir suyu ile ilgili Ankara, İstanbul ve Antalya’dan gelen İlbank yetkilileri ile incelemelerde bulundu.

Gölün her iki yanında zemin ve geçiş güzergahı ile ilgili alan çalışması yaptıklarını belirten Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “İnşallah orta vadede su sorununu hep birlikte çözeceğiz.”dedi.

Başkan Ercengiz, konuyla ilgili; “Senir Suyu ile ilgili; Ankara İstanbul ve Antalya’dan beklediğimiz İlbank yetkililerimiz ve akademisyenlerimiz geldiler. Gölün her iki yanında da gerek zemin gerekse geçiş güzergahı ile ilgili alan incelemesi yaptık. Hocalarımız ve mühendis arkadaşlarımız teknik çalışmalarını tamamladıktan sonra en kısa sürede sonuçlandırıp yapım aşamasına geçilebilmesi için ilbank ve belediyemize teslim edecekler. İnşallah orta vadede su sorununu hep birlikte çözeceğiz.” diye konuştu.

Haber merkezi

 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.