Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 31.08.2021 - 12:58, Güncelleme: 31.08.2021 - 12:58

30 Ağustos’ta Burcu Güneş konseri

 

30 Ağustos’ta Burcu Güneş konseri

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen konserde Burcu Güneş sahne aldı.
Sanatçı Burcu Güneş, sevilen şarkılarıyla Burdurluları doyasıya eğlendirdi. Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’de Sanatçı Burcu Güneş’e günün anısına plaket takdim etti. Konsere, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Say, Bucak Kocaaliler Belediye Başkan Selahattin Gökçe, CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, CHP Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek ve vatandaşlar katıldı. Konser sırasında konuşma yapan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz; “Bu sahneyi bugün başka bir şekilde güçlendiren, en önemli değerlerimizden bir tanesi, milli bayramlarımızdan bir tanesini birlikte kutluyoruz. Neredeyse bir asır. Bir asıra bir yıl kala ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkdaşlarının yoğu var ettiği ve sadece birkaç millete değil yedi düvele savaş verdiği, bu ülke topraklarını bize vatan yaptığı gündür bugün. Bayramımız kutlu olsun. Başta ulu önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını ve ebediyete uğurladığımız tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet, şükran ve minnetle bir kez daha anmak istiyorum. Onlar bize bu vatanı bıraktılar, bizde bizden sonraki çocuklarımıza tüm dünya coğrafyalarına dönüp baktığınızda olup biteni daha dikkatli izlersek bu ülkenin ne kadar kıymetli bir ülke olduğunu görüp, çocuklarımıza sözümüz var deyip sözümüzü tutmak zorundayız. Sözümüz var Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum. Bu vatanın, milletin değerini hep birlikte bilelim istiyorum.”dedi. Hatice Dursun
30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen konserde Burcu Güneş sahne aldı.

Sanatçı Burcu Güneş, sevilen şarkılarıyla Burdurluları doyasıya eğlendirdi. Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’de Sanatçı Burcu Güneş’e günün anısına plaket takdim etti.

Konsere, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Say, Bucak Kocaaliler Belediye Başkan Selahattin Gökçe, CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, CHP Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek ve vatandaşlar katıldı.

Konser sırasında konuşma yapan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz;

“Bu sahneyi bugün başka bir şekilde güçlendiren, en önemli değerlerimizden bir tanesi, milli bayramlarımızdan bir tanesini birlikte kutluyoruz. Neredeyse bir asır. Bir asıra bir yıl kala ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkdaşlarının yoğu var ettiği ve sadece birkaç millete değil yedi düvele savaş verdiği, bu ülke topraklarını bize vatan yaptığı gündür bugün. Bayramımız kutlu olsun. Başta ulu önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını ve ebediyete uğurladığımız tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet, şükran ve minnetle bir kez daha anmak istiyorum. Onlar bize bu vatanı bıraktılar, bizde bizden sonraki çocuklarımıza tüm dünya coğrafyalarına dönüp baktığınızda olup biteni daha dikkatli izlersek bu ülkenin ne kadar kıymetli bir ülke olduğunu görüp, çocuklarımıza sözümüz var deyip sözümüzü tutmak zorundayız. Sözümüz var Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum. Bu vatanın, milletin değerini hep birlikte bilelim istiyorum.”dedi.

Hatice Dursun

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.