MHP'nin Belediye Başkan adayı Nadir Özcan

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)
Yazan  Kategori Manşet Pazartesi, 30 Eylül 2013 00:00

Milletyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 9 Büyükşehir Belediye Başkan adaylarıyla birlikte, 120 il ve ilçenin Belediye Başkanı adaylarını açıkladı.

 

Toplantıda adayları açıklayan MHP Genel Başkanı Bahçeli, 30 Mart yerel seçimlerinde partisini Burdur'da temsil edecek isim olarak Sayıştay Denetçisi Nadir Özcan'ın ismi açıkladı.
Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayını Genel Müdürlüğü'nde görevine devam eden Nadir Özcan, görevinden emekli olup, MHP'den Burdur Belediye Başkanı Adayı oldu. Haftasonu Ankara Atatürk Spor Salonu'nda partililerin katılımıyla düzenlediği toplantıda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıkladığı isimler arasında Burdur'dan Nadir Özcan yer alırken, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Kemal Çevik, Isparta Belediye Başkanı Adayı ise Yavuz Ziya Günaydın yer aldı.
Açıkladığı adayları konuşma yaptığı sahneye davet eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen Mahalli İdareler Seçimi Aday Takdim Toplantısı'nda, 182 gün sonra yapılacak yerel seçimlerin Türkiye için karar ve kader anı olduğunu belirterek, seçimlerde Türkiye'nin geleceğininde oylanacağını ifade etti.
Yerel seçimleri çok önemsediklerini ve ciddiye aldıklarını ifade eden Bahçeli, MHP olarak yerel yönetimlerde iktidar olmaya talip ve hazır olduklarını vurguladı. MHP haricindeki tüm alternatiflerin tükendiğini dile getiren Bahçeli, "Zalimlerin önümüze çıkması nafiledir. Hainlerin senaryoları boşunadır. Eşbaşkanların tezgahları, tezviratları, tertipleri işe yaramayacaktır" dedi.
Tırmanan gerginliklerin etnik ve ideolojik bir içeriğe bürünmesinin tam anlamıyla çatışmaları kitselleştireceğini, bu durumun da felakete neden olabileceğini savunan Bahçeli, "Türkiye iyi yönetilmemektedir. İnsanlarımız birbirine düşürülmektedir. Gençlerimiz hakarete uğramaktadır. Eğitim ve öğretim hayatı çürümek üzeredir. Öç almak, yok etmek, çatışmak, boğuşmak, çekişmek neredeyse salgın haline gelmiş ve herkesi vurmuştur. Ne kadar ilkellik varsa iktidarın kanatları altındadır" diye konuştu.

Okunma 1193 defa

Yorum Ekle

Tarihlere Göre Gazetemiz Haberleri

«Nisan 2014»
PztSalÇrşPerCumCmtPaz
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930