Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
İçsel aydınlanma yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır aradığınız soruların cevaplarını bulabilir ve kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Özgürlüğü yeniden deneyimlemek, ruhunun zincirlerini kırmak, sizi kuş gibi hissettirebilir.
Boğa
Sosyal çevreniz ile geçmişte yaşadığınız sorunları yeniden ele almak isteyebilirsiniz. Karşılıklı yapılan hataların telafi edilmesi için birbirinize imkan verebilir ve süreci olgunlukla tamamlayabilirsiniz.
İkizler
İş hayatınızda sorumluluklarınızın arttığı bir döneme girebilirsiniz. Ekip arkadaşlarınız bazı noktalarda zorlanıp, size danışabilirler. Kıvrak zekanız ile sorunları çözebilir ve insanları etkileyebilirsiniz.  Bilginizi ve enerjinizi ortaya koymaktan çekinmeyin.
Yengeç
Çevrenizin sizin hakkınızda düşündüğü olumsuz düşünceleri tersine çevirdiğiniz bir gün olabilir. Uzun zamandır düşeceğinizi, bırakacağınızı düşünen insanlara karşı dik duruşunuzla örnek oluyor ve ders veriyorsunuz. Güçlü hafızanız bugün size zafer getirebilir, kendinize güvenin.
Aslan
İkili ilişkilerinizde eleştirinin dozunu artırabileceğiniz bir gün. Ses tonunuza ve söylediklerinize dikkat edin, öfkenizin kurbanı olmayın. Hep sizin haklı olamayacağınızı idrak edin. Empati yapmayı deneyin.
Başak
Olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir süreç. Gruplar içerisinde enerjiniz yükseldiği ve insanlar tarafından takdir edildiğiniz bir gün olabilir. Verimli çalışmalarınıza hızlı temponuzda eklenince adınızdan fazlasıyla söz ettirebilirsiniz.
Terazi
Kendinizi maddi konular hakkında ani kararlar alırken bulabilirsiniz. Bu noktada farkındalıklı olmanız sizin yararınıza olabilir. Duygusallıktan sıyrılıp mantığınızla karar vermeniz size uzun vadede daha fazla kazandırabilir.
Akrep
Duygularınızın yoğunluğu sizleri yanlış kararlar almaya yönlendirebilir. Olayları mantığınızla tartmadan harekete geçmemelisiniz. Öncelikle olayları iyice düşünüp anlamlandırın ve sonra karar alın, emin olmadan sonuca gitmeyin.
Yay
Aileniz ile ilgili konular duygularınızı zorlayabilir ve onlar ile olan bağlarınızı yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Olan biteni objektif değerlendirmeye özen göstermeli, gereksiz tavırlardan uzak durmalısınız.
Oğlak
Yeni bir ortaklık için görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız ile ortak bir karara varabilir ve bu karardan oldukça tatmin olabilirsiniz. Düşüncelerinizin değişiyor olması sizi yeni kararlar almada yüreklendirebilir.
Kova
Finansal konularda önünüzü görmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Kendinizi üzmek yerine akışta kalmanız sizi bir nebzede olsa rahatlatabilir. Ruhunuzu bunaltmaktan vazgeçin.
Balık
Aşk hayatınızda gizliliğe önem veren birisiniz. Böyle olmakta da son derece haklısınız. Üçüncü kişilerin dahil olmadığı bir ilişki sizin için şüphesiz daha sağlıklı olacaktır. Bu noktada ise fevri olmadan sakin hareket etmeye özen göstermelisiniz. Sınırlarınızı çizerken iç sesinize kulak vermeyi unutmayın.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.